Vážení rodičia

Poďakovanie

Vážení rodičia ,

súčasná nepriaznivá situácia nás i Vás odkázala na diaľkový spôsob vyučovania. Mnohých z Vás postavila do úlohy pedagogického pomocníka pre Vaše dieťa. Uvedomujeme si náročnosť tejto pozície z Vašej strany a preto sa Vám chceme takto verejne poďakovať za to, ako doslova zvládate domáce úlohy so svojimi deťmi. Mladšími či staršími.

Je zrejmé, že podľa vyjadrenia kompetentných zamestnancov ministerstva školstva, priebeh a záver tohto školského roka bude ešte predmetom mnohých jednaní a usmernení. Prvé náznaky hovoria o slovnom hodnotení väčšiny predmetov . Taktiež sa pripravujú úpravy obsahu vzdelávania, ktorý mal byť naplnený v školskom roku 2019/2020. V duchu mimoriadnej situácie sa bude konať aj zápis do 1. ročníka, pokračovanie vyučovania, či už spomínané záverečné hodnotenie.

Dovoľte nám, aby sme Vám ešte raz vyslovili veľké ĎAKUJEME, rodičia našich žiakov. Zároveň Vám v tomto veľkonočnom období želáme, aby ste si sviatky jari užili so svojimi deťmi v pokoji a oslobodili svoje mysle od školských povinností. Pevne veríme, že sa čoskoro stretneme v školskom prostredí tak, ako je to prirodzené.

A hlavne Zostaňte zdraví !!!