Vážení rodičia, žiaci

Poďakovanie

Vážení rodičia, žiaci !

O niekoľko dní budeme mať za sebou ďalší kalendárny rok a školáci polrok. Všetci sme si takto rok dozadu želali a hlavne sme dúfali, že pandemická situácia z druhej vlny sa už nebude opakovať. Žiaľ, opak je pravdou a my všetci spolu s Vami opäť čelíme jej sile. Dovoľte mi, aby sme Vám, Vážení rodičia, vyjadrili POĎAKOVANIE za to, že ste s nami v roku 2021 trpezlivo spolupracovali, že ste znášali s nami opatrenia, ktoré nám spoločne uberali sily, že ste suplovali nás, pedagógov keď bolo treba.

Želáme Vám všetkým, ako aj Vašim deťom pokojaplné prežitie vianočných sviatkov v kruhu svojich najbližších. Aby ste si oddýchli, spolu sa potešili a hádam vyslovím želanie za nás všetkých.....aby sme už konečne zažili zdravý rok 2022.