Virtuálna vianočná burza

13.12.2021 - 17.12.2021

V období, ktoré nepraje spoločenským aktivitám a školským akciám sa žiaci a rodičia IV.A triedy rozhodli pripomenúť si vianočné trhy predajom výrobkov v rámci triedy. Žiaci si prakticky vyskúšali, ako funguje e-shop. Výrobky nafotili, určili cenu a ponuku umiestnili na stránke triedy. Záujemcovia si výrobky objednávali prostredníctvom komentárov pod ponukou. Nasledovalo chystanie balíčkov a aktualizovanie ponuky. Získané financie využijú na triedne aktivity. Pre žiakov to bola zaujímavá skúsenosť, ktorá ich posunula o krok ďalej na ceste k finančnej gramotnosti.

Mgr. Marcela Orlinská