Škola v prírode

IV.C

Hurá! Podarilo sa! Aj my sme sa dočkali ŠKOLY V PRÍRODE! Po dlhom čase ovplyvnenom pandémiou si od 16. mája do 20. mája 4.C trieda užila ŠKOLU V PRÍRODE. Na tento dlho očakávaný týždeň sme si vybrali Terchovú. Ubytovali sme sa v príjemnom prostredí, ktoré bolo vybavené  všetkým, čo my deti potrebujeme. Izby boli pekné a jedlo fantastické! Každé ráno sme začínali rozcvičkou. Po raňajkách nás čakal veľmi bohatý turistický program, ktorý nám pripravili pani učiteľky Lucia Žuffová a Anna Domanická. Po obedňajšom oddychu sme pokračovali s úžasnými animátormi. Absolvovali sme s nimi rôzne zábavné, pohybové a tanečné aktivity. Keďže sme súťaživé typy detí,každú výzvu a aktivitu sme plnili na 100%. V Terchovej sme navštívili všetky malebné miesta, ktoré sa len dajú v tomto čarokrásnom kraji vidieť. Využili sme aj miestny vláčik, ktorý nám poskytol rozprávkovú jazdu so sprievodcom. Ten nám vyrozprával  mnohé príbehy z minulosti. Počasie bolo celý týždeň výborné.

Domov sme sa vrátili zdraví. Odniesli sme si mnoho krásnych suvenírov a zážitkov, na ktoré budeme dlho spomínať .😀😀

Žiaci a učiteľky zo IV.C