Imatrikulácie

Prváci

Dňa 16.11.22 sme mali v našej škole IMATRIKULÁCIE. Žiaci si pri plnení rôznych zábavných úloh  precvičili svoju šikovnosť a za  odmenu boli pánom riaditeľom slávnostne PASOVANÍ ZA PRVÁKOV. A prišla očakávaná zábava J súťaže, diskotéka, maľovanie na tvár... a o veľké, milé a chlpaté prekvapenie sa nám postarala Saška s jej psíkom. Predviedli nám svoje triky, za ktoré im patrí veľké uznanie.

ĎAKUJEME patrí rodičom a pani učiteľkám za ich trpezlivú prácu s prváčikmi, ako aj zástupcom rodičov školy za organizáciu celej akcie, chutné občerstvenie, hudbu a darčeky, ...

Obzvlášť chceme POĎAKOVAŤ ŽIAKOM 9.B , ktorí sa skvele venovali prváčikom počas celého priebehu imatrikulácie. Pripravili im program, súťaže, tancovali s nimi a maľovali na tvár J.

p.uč. Martinková