Objavujeme čaro chémie

Celoslovenská súťaž

Naša škola sa opäť aj tento rok zapojila do obľúbenej celoslovenskej súťaže Objavujeme čaro chémie, ktorej výsledky boli slávnostne vyhlásené na Národnej konferencii združenia učiteľov chémie v Trnave. Táto súťaž je rozdelená do 3. kategórií.

Úpešnými riešiteľmi v I. kategórii sa stali siedmaci Miloš FUSKO a Dávid LIETAVEC. V II. kategórii boli úspešní ôsmaci Patrik POLJAČEK a Mário ŠKUBÁK.

No a prvé miesto v III. kategórii, určenej pre žiakov deviateho ročníka, obsadila Mária ŽIDEKOVÁ. Toto výnimočné ocenenie si Majka prebrala osobne z rúk autorky učebníc chémie RNDr. Heleny Vicenovej. Na úspechy našich žiakov sme veľmi hrdí a veríme, že ich aj takéto víťazstvá privedú k naplneniu ich životov v budúcnosti.