iBobor 2022

Informatická súťaž

V novembri sa naši žiaci zúčastnili online celoslovenskej informatickej súťaže iBobor. V troch kategóriách zabojovalo postupne 77 žiakov z ročníkov 4 až 9. Najlepší výsledok z našej školy (percentil 95,6) dosiahol Michal Slyško zo IV.A triedy v kategórii Bobrík. Percentil nad 90 dosiahli ešte 4 naši informatici – Lukáš Balušík V.A, Natália Rolincová V.B a Michal Jasenovec V.C, všetci kategória Bobrík a Nina Dubcová zo VI.C v kategórii Benjamín. Úspešnými riešiteľmi sa stali celkovo 19 žiaci. V kategórii Bobrík ešte Lilien Dávidíková V.C, Nina Tabačková V.B, Kamila Baroniaková V.A, Žofia Paučinová V.A, Emma Grofčíková V.B a Matúš Bajzath V.A. V kategórii Benjamín Tomáš Herda VII.C, Martin Baláž VI.B a Matej Kadurik VII.C. V kategórii Kadet Marco Tepličanec VIII.A, Bibiana Dekanová IX.B, Filip Tinko IX.A, Adrián Mišo VIII.B a Adriana Kardošová z VIII.B. Všetci úspešní riešitelia získali okrem diplomu aj vecné ceny. Gratulujeme!