Biologická olympiáda

Okresné kolo

Aj tento rok sa v Žiline uskutočnilo Okresné kolo BIOLOGICKEJ OLYMPIÁDY v kategórii D – pre žiakov 6. a 7. ročníka, na ktorom sa zúčastnili aj tri žiačky našej školy. Okresné kolo sa tradične konalo v CVČ Žilina a to dňa 25.4.2018. Naše dievčatá po náročnej príprave zabojovali pri vypracovaní úloh praktického aj teoretického kola olympiády a výsledky stoja za to.

Vanesa Uríčová, žiačka 7.A sa umiestnila na úžasnom 1. mieste, potešila nás aj naša šiestačka Nina Zajačková, ktorá si medzi konkurenciou nielen šiestakov ale aj siedmakov vybojovala perfektné 4. miesto a medzi úspešných riešiteľov sa zaradila aj naša ďalšia šiestačka Soňa Ďureková, ktorá sa umiestnila na  krásnom 7. mieste.

Všetkým našim žiačkam srdečne gratulujeme a ďakujeme za vzornú a úspešnú reprezentáciu našej školy.