Biologická olympiáda

Okresné kolo

OKRESNÉ KOLO BIOLOGICKEJ OLYMPIÁDY v kategórii C - pre žiakov

8. a 9. ročníka

V tomto školskom roku sa školské kolo biologickej olympiády v kategórii C - pre žiakov 8. a 9. ročníka uskutočnilo 12.01.2023 online formou.

Z našej školy dosiahli najlepšie výsledky vo svojej kategórii Tobias Krňan z VIII.C (1. miesto) a z tej istej triedy Samuel Fusko (2. miesto), ktorí  postúpili do okresného kola biologickej olympiády. Toto sa konalo 14.02.2023 v Centre voľného času v  Žiline.

Súťažné úlohy okresného kola – a to najmä praktická časť,  boli oproti minulým rokom oveľa náročnejšie a našim žiakom dali zabrať.

Obidvaja naši žiaci zabojovali a krásny výsledok sa podaril Tobiasovi Krňanovi, ktorý si vo veľkej konkurencii vybojoval 4. priečku.

Súťažiacim ďakujeme za úspešnú reprezentáciu našej školy a prajeme veľa ďalších úspechov.