Lyžiarsky výcvik

Ôsmy ročník

Lyžiarsky výcvik 13. – 17.03. 2023

TAK ! HOTOVO! J

Aj druhá skupinka našich lyžiarov, žiakov z 8.B a 8.C, úspešne ukončila lyžiarsky výcvik.

Penzión Zornička na Donovaloch opäť nesklamal. Čisté a pekné ubytovanie, chutná strava, príjemný personál!

Snehu sme mali na svahu dosť, počasie parádne. Všetci sme si užili krásnu slnečnú jarnú lyžovačku.

Zo začiatočníkov sú úplne samostatní lyžiari, pokročilí si zdokonalili svoju techniku – radosť na nich pozerať.

Tak ako minule, tak aj teraz, vlekári a inštruktori zo Záhradišťa o vás povedali: citujem „Pani učiteľky, opäť tu máte jednu z najdicplinovanejších skupín, aká sme tu mali!“ Toto sme si o vás vypočuli aj v penzióne Zornička: „Už dlho tu neboli deti, po ktorých ostal všade poriadok. Radi vás tu uvidíme zas!“

Takže, aj keď sme vám to už povedali, tak ešte raz... veľká pochvala vám všetkým (8.B, 8.C, 9.A, 9.B, 9.C) za usilovnosť a vzorné správanie sa nielen na svahu, ale aj na chate!

Dúfame, že sa na lyže budete s radosťou vracať.

Ďakujeme patrí aj ľuďom, ktorí nám na oboch lyžiarskych výcvikoch pomáhali: zdravotníkovi Danielovi, pomocnému dozoru Nike a v neposlednom rade našej inštruktorke Ivke.

p.uč. Martinková a Veselá