Biologická olympiáda

Okresné kolo - kategória D / 6. a 7. ročník /

OKRESNÉ KOLO BIOLOGICKEJ OLYMPIÁDY v kategórii D - pre žiakov

6. a 7. ročníka

Aj v kategórii D sa školské kolo biologickej olympiády v tomto školskom roku konalo online formou – a to 24.03.2023.

Z našej školy dosiahli najlepšie výsledky vo svojej kategórii Leonard Židek zo VII.B (1. miesto) a šiestačka Simona Macáková zo VI.B (2. miesto), ktorí  postúpili do okresného kola. Toto sa konalo 20.04.2023 v Centre voľného času v  Žiline.

Tradične boli súťažné úlohy okresného kola veľmi náročné, olympiáda sa skladala z teoretickej aj praktickej časti a dala všetkým súťažiacim zabrať.

Krásny výsledok sa podaril Leonardovi Židekovi, ktorý si vo veľkej konkurencii ďalších tridsiatich šiestich žiakov vybojoval skvelé 2. miesto.

Obidvom súťažiacim ďakujeme za úspešnú reprezentáciu našej školy a prajeme veľa ďalších úspechov.