Exkurzia Bratislava

Vybraní žiaci

Exkurzia Bratislava

Vďaka ZO SZPB v Rajci sa mohli vybraní žiaci ZŠ Lipová zúčastniť zájazdu do Bratislavy, ktorý sa konal pri príležitosti Dňa víťazstva nad fašizmom. Naším cieľom bol pamätník Slavín, kde sme si pripomenuli 78 rokov od skončenia 2. svetovej vojny. Čas strávený v našom hlavnom meste sme využili a pozreli si Katedrálu svätého Martina, Bratislavský hrad, Michalskú bránu, Hlavné a Hviezdoslavovo námestie. Po tisíckach prejdených krokov sme večer príjemne unavení a plní zážitkov prišli späť do Rajca. Za túto príležitosť ZO SZPB ďakujeme.
                                                                                                                                                       p. uč. Petra Lednická