Škola v prírode

Žiaci štvrtého ročníka

V dňoch 11.6.2018 – 15.6.2018 sa štvrtáci zúčastnili pobytu v Bystrej pri Brezne. Ich domovom pre tento týždeň sa stala Chata Limba. Program pobytu rozširoval učivo 4. ročníka z vlastivedy a prírodovedy. Zahŕňal návštevu múzeí v Martine a Kremnici, skanzenov  vo Vlkolínci  a vo Vydrovskej doline. Keďže sa pohybovali v Národnom parku Nízke Tatry, bolo žiaduce zdolať niektorý z vrcholov. Podarilo sa im vystúpiť na Chopok. Nevynechali Bystriansku jaskyňu a oddýchli si v neďalekom wellnesse pod dohľadom inštruktorov. Celý týždeň sa dokázali starať o poriadok v izbe a o svoje veci bez rodičov. Upevnili kamarátstva, vzťahy so spolužiakmi aj s učiteľmi. Za bezproblémový priebeh akcie im ďakujeme a prajeme veľa úspechov na druhom stupni ZŠ.

Mgr. Marcela Orlinská