Biologická olympiáda

Školské kolo

Už tradične sa na našej škole koná v predvianočnom čase školské kolo biologickej olympiády pre žiakov 8. a 9. ročníka – teda žiakov v kategórii C.

Nebolo tomu inak ani tento školský rok. V utorok 11.12.2018  sa 13 ôsmakov a deviatakov zúčastnilo na tohtoročnom školskom kole a pokúsilo sa úspešne riešiť náročné úlohy. Mnohým žiakom sa to aj podarilo.

Najlepšie výsledky a 1. miesto si vybojovala Vanesa Uríčová, žiačka VIII.A triedy – dosiahla 96,1 % úspešnosť,  na 2. mieste skončila Lívia Frištiková z IX.C, ktorá dosiahla 90,9 % úspešnosť a na treťom mieste skončila Karolína Vráblová z IX.B s úspešnosťou 69,5 %.

Víťazom i úspešným riešiteľom srdečne gratulujeme a zároveň držíme palce našim žiačkam na okresnom kole!