Anglická olympiáda

Školské kolo

Dňa  13. novembra 2018 sa  žiaci 6. - 9.ročníka zúčastnili školského kola olympiády z anglického jazyka, ktorá sa uskutočnila na našej škole. Žiaci súťažili v dvoch kategóriách. V  kategórii 1A žiaci šiesteho a siedmeho ročníka. Žiaci ôsmeho a deviateho ročníka súťažili v kategórii 1B.  V prvej kategórii (1A) bola najúspešnejšia Zuzana Masárová (VII.C), druhý skončil Samuel Kromka (VII.B) a tretie miesto získal Max Fraštia (VI.B). V druhej kategórii (1B) bola najúspešnejšia Lenka Kurucová (IX.A), na druhom mieste skončil Samuel Janek (IX.B). Tretie miesto patrilo Simone Kmeťovej (IX.C).

Všetkým výhercom blahoželáme. Ostatným súťažiacim ďakujem za účasť a prajeme GOOD LUCK! Na budúci školský rok.

Tím angličtinárok