Výchovné koncerty

Hudobno-výchovné predstavenie

Dňa 29.3.2019 sa žiaci 5. - 9. ročníka zúčastnili hudobno-výchovného predstavenia s názvom "13. komnata". Umelecká spoločnosť LETart roduction  -  pripravila pre žiakov výchovno-motivačné predstavenie zamerané na to, čo má mladého človeka vytrhnúť z "nudnej" reality. Ako otvoriť dvere do komnát, ktoré vedú k úspechu a radosti zo života. Programom žiakov sprevádzal líder kapely AYA - Boris Lettrich a to slovom aj spevom.

Aj žiaci 1. stupňa  sa zúčastnili hudobno-výchovného predstavenia od toho istého producenta - Dr. Zembolí.  Deti sa potešili zábavnému interaktívnemu multimediálnemu koncertu, ktorý bol plný poučných textov a veselých pesničiek. Tieto boli zamerané na otázky ekológie a zodpovednosti k enviromentálnej ochrane našej Zeme.