Biologická olympiáda

Okresné kolo

Okresné kolo BIOLOGICKEJ OLYMPIÁDY v kategórii D – pre žiakov 6. a 7. ročníka sa konalo aj tento rok a to 25.4.2019 v Žiline. Z našej školy sa na ňom zúčastnili traja najlepší žiaci – víťazi školského kola.

Naši žiaci sa pripravovali na túto súťaž  naozaj statočne a po náročnej príprave zabojovali pri vypracovaní úloh praktického aj teoretického kola olympiády. A nesklamali nás!

Soňa Ďureková, žiačka 7.B sa umiestnila na výbornom 4. mieste, potešil nás aj šiestak Max Fraštia zo 6. B, ktorý sa nezľakol ťažkej konkurencie ostatných šiestakov a siedmakov a vybojoval si zaslúžené 6. miesto a naše gratulácie patria aj Anett Macákovej zo 6.A, ktorá skončila na 14. mieste a stala sa tiež úspešnou riešiteľkou okresného kola biologickej olympiády.

Všetkým našim žiakom srdečne gratulujeme a ďakujeme za vzornú a úspešnú reprezentáciu našej školy.