Športové súťaže

Športové úspechy našich žiakov

Florbalový turnaj dievčat – Lietavská Lúčka 10.5.2019, 3. miesto

Dievčatá našej školy sa zúčastnili medzinárodného turnaja vo florbale. I napriek veľkej snahe sa nám nepodarilo obhájiť prvenstvo z ČR a skončili sme na 3. mieste.

Horný rad zľava: Sofia Dávidíková,  Petra Uríková, Elizabeth Uhliariková, Simona Šenkárová, Natália Polláková, Rebeka Bartošová

Dolný rad zľava: Kristína Smolková, Andrea Martinková, Dominika Špániková

Florbalový turnaj chlapcov – Lietavská Lúčka 17.4.2019,

2. miesto

Tento turnaj bol ďalší z radu podujatí pri príležitosti 100. výročia ČSR. Zúčastnili sa ho opäť i družstvá z ČR. Vzájomné stretnutia nám určili pekné 2. miesto.

Zľava stoja: Tomáš Piala, Patrik Putera, Matej Martinka, Damián Dolník, Martin Badžgoň, Lukáš Majchrák, Patrik Balciar

V drepe: Tomáš Jakubský, Mário Kráľ

Turnaj vo vybíjanej dievčat – 14.5.2019

Turnaj, ktorý má najdlhšiu históriu  v našej škole, sa uskutočnil dňa 14.05.2019. Vzájomné zápasy určili víťaza, ktorým sa opäť stala ZŠ lipová 2, Rajec.

Horný rad zľava: Sofia Pauková, Natália Dúbravková, Karolína Kupková, Nina Bieliková, Dženisa Hukanovič, Kvetka Galiová, Timea Majorošová, Martina Uríková, Dáša Rendeková, Petronela Zemiaková

Dolný rad zľava: Emma Baránková, Gabriela Nemčeková, Rebeka Miková, Liana Rýpalová, Zlatica Uríková

Beh do Strečnianskych hradných schodov – 17.5.2019

Za krásneho slnečného počasia sa naši žiaci zúčastnili už 22. ročníka Behu do Strečnianskych hradných schodov.

Vo veľmi silnej konkurencii (kvalitou i počtom bežcov) získali výborné výsledky.

Najlepšie skončili sestry Kalinové. Sofia Kalinová skočila na 4. mieste a Sarah Kalinová na 3. mieste.