Výsledky športových súťaží

Umiestnenia našich športovcov

Vianočný florbalový turnaj – Lietavská Lúčka 13.12.2019, 2. miesto

Posledný turnaj v tomto kalendárnom roku, na ktorom sa zúčastnili naše dievčatá, bol florbalový turnaj v Lietavskej Lúčke. Pekné herné kombinácie, góly a radosť z hry, únava a celkové 2. miesto.

Našu školu reprezentovali:  Petra Uríková, Sofia Dávidíková, Elizabeth Uhliariková, Simona Šenkárová, Natália Polláková, Andrea Martinková, Dominika Špániková.

BEH 17. novembra Žilina – Veľký Diel – 7.11.2019

Ani dážď neodradil veľké množstvo pretekárov, ktorí sa zúčastnili behu 17. novembra. Vo veľmi silnej a početnej konkurencii naši žiaci dosiahli pekné športové úspechy.

Sofia Kalinová - 4. miesto

Sarah Kalinová -  4. miesto

Sofia Pauková - 13. miesto

Denis Liška - 10. miesto

CEZPOĽNÝ BEH – MAJSTROVSTVÁ KRAJA – 8.10.2019 Liptovský Mikuláš

Rovinatý profil pri našej najdlhšej rieke Váh – to bolo miesto MK v cezpoľnom behu. Ako majstri okresu Žilina postúpili dievčatá na toto podujatie a vo veľmi silnej konkurencii obsadili v súťaži družstiev pekné 6. miesto.

Našu školu reprezentovali:

Sofia Kalinová

Sarah Kalinová

Kvetoslava Galiová

CEZPOĽNÝ BEH – MAJSTROVSTVÁ OKRESU ŽILINA – 2.10.2019 Žilina, Hájik

Chladné počasie a náročný terén. Tak by sme mohli charakterizovať MO v cezpoľnom behu v Žiline. I napriek tejto kombinácii sa žiačky našej školy stali majsterkami okresu a obsadili prvé miesto v súťaži družstiev a postúpili na Majstrovstvá kraja v Liptovskom Mikuláši. Veľmi pekné umiestnenie v súťaži jednotlivcov obsadila Sarah Kalinová – 2. miesto.

Našu školu reprezentovali:

Sofia Kalinová

Sarah Kalinová

Chupeková

FUTBALOVÝ TURNAJ S FIT LOPTOU – DIEVČATÁ – 11.10.2019 Lietavská Lúčka

Na tomto turnaji už tradične dosahujeme výborné umiestnenie. Futbal s fitloptou bol opäť pre našu školu turnajom s výborným umiestnením. Hrací systém „každý s každým“ určil celkové poradie a nám prisúdil pekné 2. miesto.

Zľava stojí: Simona Šenkárová VIII.A, Petra Uríková VIII.B, Natália Polláková VIII.A

Zľava dole: Andrea Martinková VIII.B, Martina Záňová IX.C, Elizabeth Uhliariková VIII.A, Kristína Smolková VIII.A, Sofia Dávidíková VIII.B, Dominika Špániková VIII.A

Futbalový turnaj chlapcov na otočené brány – 15.11.2019 Lietavská Lúčka

Trocha nezvyčajné no o to náročnejšie na futbalové zručnosti a myslenie bolo športové podujatie, na ktorom sa zúčastnili žiaci našej školy. Turnaj bol napínavý až do konca. Posledné zápasy rozhodli, že žiaci našej školy skončili na 2. mieste.

Školu reprezentovali:

1. Adrián Macura                    9.B

2. Patrik Majoroš                    9.B

3. Erik Dávidík                      9.B

4. Kristián Rolinec                 9.A

5. Patrik Putera                       8.A

7. Ľubomír Ozaník                 8.B

8. Adrián Čelko                      8.A

„SEVER PROTI JUHU“ – futbal chlapci, 15.10.2019

Dlhoročná tradícia mala svoje pokračovanie i v tomto roku. Už tradične sa ho zúčastnili chlapci i dievčatá so záľubou vo futbale. V tomto ročníku dominovalo družstvo severu, ktoré zaslúžene vyhralo 60 : 19.